Mgr Magdalena Czajkowska

MGR MAGDALENA CZAJKOWSKA

Jestem Specjalistą Rehabilitacji Schorzeń Narzadu Ruchu. Mam 30-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami w różnym wieku i różnymi schorzeniami.

Pracę zawodową rozpoczynałam pracując w Specjalistycznej Poradni dla Dzieci z dziećmi z wadami postawy i skoliozą, a także z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Następnie podjęłam pracę w szpitalu na oddziale kardiologii , gdzie zdobyłam doświadczenie pracując z pacjentami po zawale mięśnia sercowego.

Kolejny etap to odział rehabilitacji schorzeń narząduruchu w Konstancinie – STOCER

Od wielu lat prowadzę Gabinet fizjoterapii.

Obecnie wykorzystując swoje doświadczenie i uczę przyszłych fizjoterapeutów w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Równocześnie prowadząc badania naukowe z zakresu fizykoterapii.

Pracuję również z pacjentami w Klinice Chirurgii Czaszkowo–Szczękowo-Twarzowej WUM, gdzie realizuje projekty naukowe z wykorzystaniem najnowszej aparatury medycznej. Te właśnie nowoczesne i skuteczne w działaniu metody fizykalne potwierdzone badaniami naukowymi są stosowane w moim gabinecie. Mówimy tu o kompleksowym podejściu do pacjenta , ze szczegółową analizą każdego przypadku i dobraniu najskuteczniejszych metod leczenia w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii, terapii manualnej i masażu leczniczego. Nowością jest stosowanie przez mój zespół laserów biostymulacyjnych o wysokiej mocy MLS, HILT , a także fali uderzeniowej, pola elektromagnetycznego wielkiej częstotliwości.

Brak możliwości komentowania.